شیلنگ فشار قوی

شیلنگ هواکشی

شیلنگ هواکشی

استفاده از شیلنگ های خرطومی بیشتر در صنعت کشاورزی به چشم می خورند. یکی از مهم ترین دلایلی که این محصولات در این صنعت دارای کاربردهای ویژه هستند، انعطاف‌پذیری آن ها بوده و همچنین این محصولات در سایزهای متنوع تولید می شوند و می توانند در این صنعت با تنوعات بسیار خوبی مورد استفاده واقع شوند.

انواع شیلنگ خرطومی

شیلنگ خرطومی با توجه به انعطافی که دارد و همچنین با توجه به مواد اولیه با کیفیت بالایی که در تولید آن ها استفاده می شود، می تواند در صنایع مختلف دارای طیف کاربردی بسیار ویژه باشد.

استفاده از این محصولات در موارد زیر به وضوح دیده می شود:

لوله های خرطومی طوسی / خرطومی آبی نفتی / آبنما فنردار / شیلنگ خرطومی تخلیه بتن / خرطومی فنردار ممتاز / خرطومی سبز / هواکشی فنر فلزی و فنر استخوانی

محصولات تولید شده در برند های ایرانی دارای کارایی بسیار بالا و طول عمر مشابه محصولات وارداتی دارند.

در بازارهای تجاری تقاضا در زمینه انواع شیلنگ صنعتی بسیار زیاد است از این رو شرکت ها و برندهای زیادی در زمینه طراحی و تولید این محصول وارد فعالیت شدند و این محصول را با بهترین کیفیت و به وسیله بهترین مواد اولیه خالص تولید و روانه بازار می کنند.

قیمت انواع شیلنگ خرطومی کشاورزی بسته به نوع مواد اولیه مورد استفاده در تولید این محصولات و همچنین نحوه کاربرد آن ها در صنعت می تواند متفاوت باشد.

موارد مصرف شیلنگ هواکشی خرطومی با فنر فلزی:

شیلنگ هواکش خرطومی با فنر فلزی در کارخانجات کاشی و سرامیک، صنایع چوب، صنایع نساجی و انتقال هوای گرم و سرد کاربرد دارد. این محصول به دلیل ویژگی خرطومی آن، از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است و جابه جایی و حمل آن بسیار آسان می شود. شیلنگ خرطومی همچنین در موارد صنعتی، معادن، آزمایشگاه ها، ساختمان ها، کلین روم ها و جاروبرقی های صنعتی و خانگی محبوبیت ویژه ای دارد.

درباره ما

مجموعه مجلل با کادرى مجرب و متعهد و نزديک به دو دهه فعاليت در زمينه ى شيلنگ، اتصالات، پرس و ساخت شيلنگ آماده ى ارائه خدمات به شركت ها، كارخانجات و ماشين آلات صنعتى و تأمين و تجهيز در مصارف هيدروليک، پنوماتيک، پتروشيمى، بخار، آب و غيره مى باشد.

پشتیبانی

تلفن: 02133998720

تلفن: 02133986405

تلفکس: 02133998649

store.mojallal@gmail.com